CZ/SK Guild Eternals

Guild Name: Eternals
Server: EU
Language: Czech / Slovak

English: We are long-time MMORPG players who decided to start a guild in Lost Ark, this time from a different perspective of the CZ/SK community. Hopefully we can improve the view of CZ/SK players than the one that has been there so far. Known as a toxic community in most games, we want to bring better facilities for players from our countries.

The current guild members are very active players of the MMORPG genre, and are also very good at passing on their knowledge to others. We are currently looking for CZ/SK players only.

If you need more info, please contact me on discord Adernis#3605
-------------------------------------------------------------
Nově vzniklá guilda Eternals, hledá do svých řad nové hráče. Guilda je nově založena pro hru Lost Ark, avšak už momentální členové jsou velice zkušení hraním MMORPG her. Naše zkušenosti z jiných her a studování Lost Arku do releasu nám snad pomohou být velice obstojnout guildou v tomto světě.

Našim zaměřením bude určitě kompletní obsah Lost Arku od PvE až po PvP. Proto hledáme všechny kdo třeba sami neví co vše na ně hra připravý a nechcou tyto zážitky prožívat samy.

Nejsme žádná hardcore guilda, i když mezi sebou hardcore hráče máme. Tak jako tak si každý může hrát svým tempem a co sám uzná za vhodné. Snažíme se nabídnout hlavně přátelskou základnu hráčů a společně se u hry bavit. Objevovat neprozkoumané, zjišťovat, zkoušet, bojovat bok po boku.

Našimi podmínkami jsou:

  • Přátelské chování
  • Rozumná aktivita ve hře (při delší neaktivitě je nutné dát vědět)
  • Rozumná aktivita na discordu

Naší nabídkou je:

  • Pomoc s hrou jak jen je v našich znalostech
  • Společné hraní (aneb vždy se najde někdo online)
  • Komunikace formou Discordu (ať už voice, nebo textem)

Nábor momentálně uzavřen Guilda má momentálně 40 hráčů … Nemůžeme příjmout další hráče, protože guilda na startu pojme maximálně 30 hráčů, s tím že další lvly guildy se budem snažit otevřít v rámci 2 týdnů. Pokud ti nevadí že budeš první dva týdny ve hře bez guildy, ale i tak se chceš k nám pak připojit - tak mi napiš na dsicordu Adernis#3605