[TR] HammerHeart Guild Tanıtımı

Guild Adı : HAMMERHEART
Server : Eu Central - Kadan
Oyun Tarzı : Casual / Semi-Hardcore
Başvuru için: Thallgrund (GM), Medicmuse, Holyfear, Slizzle (Officer)

Merhaba arkadaşlar! Birçok MMORPG oyununu guild olarak aynı çatı altında deneyimlemiş bir ekip olarak yeni durağımızın Lost Ark olmasına karar verdik. 17 yıldır Türkiye’nin en uzun soluklu guildlerinden biri olarak öncelikli hedefimiz kendimiz gibi olan yeni arkadaşlar edinmektir. Saygılı, kurallara uyan ve oyunlara olan ilgisini kaybetmeyen bütün arkadaşları aramızda görmek isteriz. Hammerheart’a ilk adımınız Lost Ark ile olabilir fakat emin olun birlikte son oynadığımız oyun Lost Ark olmayacaktır.

HAKKIMIZDA

Şubat 2005 tarihinde WoW guildi olarak kurulan HAMMERHEART (HH), kurulduğu tarihten bugüne pek çok MMORPG ve online oyunda yer alan bir oyun topluluğu haline gelmiştir. Ortak zevkler, kültür ve oyun kafasında olan insanlardan oluşan, gündelik hayatta da zaman zaman bir araya gelen insanlardan oluşan HH, oynanan oyunun sadece bir araç olduğu bilinciyle hareket eder. Amacımız ise oynadığımız oyunda, kaliteli bir ortamda eğlenerek, yardımlaşarak end game’e ulaşmak ve bugüne kadar olduğu gibi guildimizin adını hakkıyla duyurmaktır. 30+ yaş ortalamasına sahip yapımızla ve yıllardır aramızda yer alan 100’lerce üyemizle sizleri de bu büyük ailenin bir parçası olmaya bekleriz.

LOST ARK İÇİN HEDEFLERİMİZ & SUNDUKLARIMIZ

Oyunda bulunan veya eklenecek tüm PvE contenti temizlemek. PvP odaklı oynamak isteyen üyelerimiz için gerekli organizasyon ve çalışmaların yapılmasını sağlamak. Tecrübeli guild yönetimi ve huzurlu , mutlu bir oyuncu topluluğu. Bilgi paylaşımı ve yardımlaşmanın zorunluluk değil refleks haline geldiği bir guild ortamı.

KURALLARIMIZ

  • Oyun içi ve guild içi iletişim olarak mutlak surette discord kullanmak. En azından gerek duyulduğunda Discord üzerinden sesli iletişim kurabilecek donanıma sahip olmak.
  • Küfür, hakaret, politik- siyasi tartışmalar vb. huzursuzluk yaratacak her türlü içerik sözlü veya yazılı guild içinde yasaktır. Bizler bırakın bu şekilde seviyesiz iletişim kurmayı, birbirimize seslerimizi bile yükseltmeyiz. Yeni gelen üyelerimizden de aynı davranış şekillerine sahip olması beklenir.
  • Gerçek hayatlarımız her zaman önceliklidir. Aile, iş, arkadaşlar vb.ne bağlı şeylere karşı olan sorumluluklar her oyundan ve HH’den önce gelir. Tüm üyelerimizin de bu bilinçle hareket ederek hem kendilerini, hem guild arkadaşlarını, hem de guildi değerlendirmeleri beklenir.
  • Yukarıdaki madde kapsamında; competitive veya hardcore oyuncu anlayışıyla kendini kaybeden oyuncular hoş karşılanmaz.

Discord: HAMMERHEART
Steam: Steam Community :: Group :: HAMMERHEART